2022. augusztus 10., szerdaMa Lörinc napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 395,00 Ft | USD: 385,00 Ft | CHF: 405,00 Ft
2022.08.10. Lörinc Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 395,00 Ft | USD: 385,00 Ft | CHF: 405,00 Ft

Újra kikapott a liga egyik leggyengébb csapatától a Los Angeles Lakers

Meglepetés eredményekből ezúttal sem volt hiány az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A bajnoki címre is esélyes Los Angeles Lakers hazai pályán, 19 pontos előny után kapott ki az Oklahoma City Thundertől ,míg a Miami Heat mindössze 78 pontot dobott és szenvedett vereséget az eddig gyengélkedő Boston Celticstől.

A játéknapot a Detroit Pistons–Philadelphia 76ers találkozó nyitotta, ahol az immár Joel Embiiddel a kezdő ötösben felálló Philadelphia érvényesítette a papírformát és szerezte meg szezonbeli hetedik győzelmét. A Detroit az utolsó negyedik még tartotta a lépést ellenfelével, de a záró játékrészben a 19 pontig jutó Embiid pontot tett a mérkőzés végére. A hazaiaknál az idei draft első választottja, Cade Cunningham már egy szinttel jobban teljesített és 18 pontot szerzett, azonban a dobószázalékát ezúttal sem teszi ki az ablakba, 17 kísérletből négyszer talált a gyűrűbe, a vége 98–109.

A Miami Heat a Boston Celtics elleni mérkőzésen teljesen másik arcát mutatta, a második negyedben mindössze kilenc egységig jutottak, így nem is meglepetés, hogy mindössze 78 pontot szereztek és szenvedtek vereséget az eddig gyengén játszó Bostontól, a vége 78–95.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A magyar válogatott a második helyen zárta a kanadai világbajnokságot

Jól rajtoltak a mieink, a szombati nap két magyar aranyérmet  (a Kiss Blanka, Lucz Anna …