2022. július 5., keddMa Sarolta, Emese napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 400,00 Ft | USD: 383,00 Ft | CHF: 399,00 Ft
2022.07.05. Sarolta, Emese Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 400,00 Ft | USD: 383,00 Ft | CHF: 399,00 Ft

Ötgólos győzelmet aratott a Vasas és a Pécs, először nyert a Tiszakécske

LABDARÚGÓ NB II
14. FORDULÓ

A 17 órakor kezdődött mérkőzések végeredményei:

WKW ETO FC Győr–Budafoki MTE 1–0 (Vitális 60.) – Kiállítva: Horváth A. (83., Budafok) – vége – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC 6–1 (Futó 20., Hegedűs 26., Rácz L. 29., Adamcsek 69., Bíró B. 79., Preklet 84., ill. Szokol 17.) – vége – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre 1–1 (Tóth B. 52., ill. Fazekas L. 17.) ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Vasas FC–Dorogi FC 5–0 (Feczesin 4., 71., Pátkai 39., Hinora 50., Iyinbor 84.) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC 0–1 (Kiprich D. 50.) – vége – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
FC Ajka–Szentlőrinc 3–1 (Lehoczky 18., Szarka Á. 21., Csizmadia 86., ill. Harsányi 13. – 11-esből) – vége ÖSSZEFOGLALÓ ITT!

A 13 órakor kezdődött mérkőzések jegyzőkönyvei:

SOROKSÁR SC–BUDAÖRS 0–1 (0–0) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Budapest, Haraszti út, 300 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Mohos Milán, Kiss Balázs)
SOROKSÁR: Varga Á. – Ternován P. (Magyari Sz., 64.), Gyömbér, Valencsik, Pászka – Haris (Ladányi, 73.), Nagy O. – Szerető (Hudák M., 64.), Lőrinczy, Korozmán – Lovrencsics B. (Kovac, 82.). Vezetőedző: Lipcsei Péter
BUDAÖRS: Tóth G. – Tóth K., Fényes, Gyurácz (Kékesi A., 83.), Pintér D. – Zsidai, Molnár Cs. (Kapronczai, 76.) – Halácsi (Winkler A., 60.), Lengyel B., Petneházi – Sajbán Miklós. Vezetőedző: Gabala Krisztián
Gólszerző: Molnár Cs. (0–1) az 50. percben
MESTERMÉRLEG

Lipcsei Péter
: – Egy vereség után mindig nehéz megszólalni, főleg úgy, hogy ezt a meccset megnyerhettük volna. Sajnos, nem játszottunk csúcsformában, az kétségtelen, viszont az ellenfél kapusa megint parádésan védett. A helyzeteink megvoltak, csak nem tudtuk berúgni őket. Keressük az okokat, hogy mi a probléma a csapatnál, de az biztos, hogy nagyon sürgősen változtatnunk kell.
Gabala Krisztián: – Nagyon boldog vagyok, hogy nyertünk, hiszen egy jó csapat ellen idegenben tudtunk lehozni egy győztes meccset. Ha őszintén belenézünk a tükörbe, azt kell mondanom, hogy egy kis szerencsével sikerült, mert a Soroksárnak is megvoltak a lehetőségei arra, hogy ez a mérkőzés egál legyen. De mi a null nullból indultunk ki és ezért extrának tartom, hogy elvittük a három pontot.

KECSKEMÉTI TE–III. KERÜLETI TVE 2–0 (0–0) – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Kecskemét, 1000 néző. Vezette: Takács Tamás (Csatári Tibor, Belicza Bence Péter)
KECSKEMÉT: Varga B. – Tóth D. (Madarász, 90.), Szabó A., Belényesi, Szalai G., Grünvald – Katona B. (Bartha, a szünetben), Vágó, Nagy K. (Hatvani, 90+2.) – Tóth B. (Szuhodovszki. 86.), Lukács D. (Szalai J., a szünetben). Vezetőedző: Szabó István
III. KERÜLET: Balázs J. – Bori (Szalai V., 60.), Erdei G., Fejes A., Opavszky (Rédei, 75.) – Rabatin, Egerszegi (Horváth O., 60.) – Sili (Bekker, 60.), Schuszter (Köböl, 68.), Barczi – Borvető. Vezetőedző: Kemenes Szabolcs
Gólszerző: Szalai J. (1–0) a 48., Tóth B. (2–0) a 69. percben

Szabó István
: – Magas érzelmi fokon volt a csapat egy ilyen sűrű hétvégén, de az eredmény is mutatja a játékosok kvalitásait, hogy igazi sportemberek. Az első félidőben nagyszerűen játszott a Kerület, nekünk eltervezett cseréink és alapjátékunk volt. A második félidő játéka és helyzetei alapján megérdemelten nyertünk. Újra és újra megmutatja a csapatom, hogy nincs fáradtság, sem mentálisan, sem taktikailag.
Kemenes Szabolcs: – Nehezen tudok bármit is mondani a mérkőzésről. Szeretném azt mondani, hogy nem volt megérdemelt a Kecskemét győzelme, de ez nem így van. Az első félidőt jól menedzseltük, a kapott gól után viszont úgy felborult a pálya, hogy nem volt kérdés, mi lesz a vége a találkozónak.

BFC SIÓFOK–SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0–0 – ÖSSZEFOGLALÓ ITT!
Siófok, Városi Stadion, 200 néző. Vezette: Gaál Ákos (Kóbor Péter, Király Zsolt)
SIÓFOK: Szmola – Polényi, Jagodics B., Varjas Z., Kiss B. (Tóth Z., 70.) – Medgyesi M. (Krausz, 70.), Szakály A. (Nikházi, 75.) – Varga B., Eördögh, Cipf (Balogh B., 70.) – Horváth P. (Elek B., 84.). Vezetőedző: Domján Attila
SZEGED: Molnár-Farkas – Ódor, Temesvári, Pejovics, Kővári – Gréczi M. (Kóródi, 66.), Farkas A. (Simon Á., 77.), Kovács M., Gajdos Zs. (Dobos Á., 77.) – Horváth K. (Lestyán, 84.), Haruna (Germán, 77.). Vezetőedző: Dragan Vukmir

Domján Attila
: – Komolyabb helyzet nélküli mérkőzésen igazságos döntetlen született.
Dragan Vukmir: – Benne volt a levegőben, hogy egy gól eldönti a mérkőzést, hiszen mindkét csapat előtt adódott néhány lehetőség. Ezúttal tompábbak voltunk, de ez érthető, hiszen hét nap alatt három nehéz mérkőzést játszottunk. Bár győzni szerettünk volna, meg kell becsülnünk az egy pontot is.

Forrás:

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Nadal könnyedén jutott nyolcaddöntőbe Wimbledonban

A második helyen kiemelt 36 éves világsztár – aki a füves pályás angliai tornán 2008-ban és …