2019. december 9., hétfőMa Natália napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 331,00 Ft | USD: 299,00 Ft | CHF: 302,00 Ft
2019.12.09. Natália Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 331,00 Ft | USD: 299,00 Ft | CHF: 302,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / MAGYAR KUPA, 2019–2020 – ADATBANK

Hirdetés

MAGYAR KUPA, 2019–2020 – ADATBANK

 

MAGYAR KUPA

A Magyar Kupa idei versenykiírását ITT nézheti meg

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ), A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Szeptember 21., szombat
11.45: 
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC
15.00: 
Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
15.00: 
Putnok FC (NB III)–Paksi FC
15.00:
 Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
15.00: 
Bonyhád VLC (Tolna megyei I.)–Puskás Akadémia FC
15.00: Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
15:00: 
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megyei I.)–Kaposvári Rákóczi FC
15.00: Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
15.00:
Hódmezővásárhely (Csongrád megyei I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Kelen SC (NB III)–Vác FC NB II)
15.00: Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Velence (Fejér megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
15.00:
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–Siófok (NB II)
15.00:
Körösladányi MSK (Békés megyei I.)–Békéscsaba (NB II)
15.00: Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15:00: Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megyei I.)
15.00: Hevesi LC (Heves megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Ceglédi VSE (NB (III)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)                      
15.00: Tamási (Tolna megyei I.)–Tihanyi FC (Veszprém megyei I.)
15.00: Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
15.00: SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megyei I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Tatabányai SC  (Komárom-Esztergom megye I.)
15.00: Villányi TC (Baranya megyei I.)–Tiszaújváros (NB III)  
15.00: Pétervására SE (Heves megyei I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15:00: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–Nagybajomi AC (Somogy megyei I.)
15.00: Balatoni Vasas SE (Somogy megyei I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megyei I.)
15.00: Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
15.00: Tarr Andráshida SC (Zala megyei I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót SE (NB III)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém megyei I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megyei I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
15.00: Egerszalók SE (Heves megyei I.)–Pécsi MFC (NB III)
15.00: Bogács (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–III. Ker. TVE (NB III)
15.00: Maglódi TC (Pest megyei I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Bicskei TC (NB III)
15.00: Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Vép VSE (Vas megyei I.)
18.00: Móri SE (Fejér megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
19.00: Debreceni EAC (NB III)–FC Csákvár (NB II)
Szeptember 22., vasárnap
15.00: 
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megyei I.)–Kisvárda
15.00: Club Valnut Nádasd FC (Vas megyei II.)–Soroksár SC (NB II)
15.00: XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Úrkúti Sportkör (Veszprém megyei I.)–Vasas FC (NB II)
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
15.00: Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megyei I.)–Budafoki MTE (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–Thermal Spa Siklóso FC (Baranya megyei I.)
15.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megyei I.)
15.00: Vasvár VSE (Vas megyei I.)–Mosonmagyaróvári TE (NB III)
15.00:
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–BKV Előre (NB III)
15.00:
Monor SE (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megyei I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megyei I.)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megyei I.)–Sárbogárd SE (Fejér megyei I.)
Szeptember 25., szerda
15.00: 
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC
15.00:
 Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros
Ebben a fordulóban 64 helyett 63 mérkőzést rendeznek, a Balmazújváros kizárása miatt a Tállya KSE játék nélkül továbbjutott a következő körbe.

Hirdetés

A TOVÁBBI MENETREND

7. FORDULÓ, A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT (64 CSAPAT)
Október 30., szerda

8. FORDULÓ, A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (32 CSAPAT)
December 4., szerda

A tavasszal már oda-visszavágós párharcokban dől el a továbbjutás – a döntőig.

9. FORDULÓ, NYOLCADDÖNTŐ (16 CSAPAT)

Első mérkőzések
2020. február 12., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Február 19., szerda

10. FORDULÓ, NEGYEDDÖNTŐ (8 CSAPAT)

Első mérkőzések
Március 3., kedd és március 4., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Március 10., kedd és március 11., szerda

11. FORDULÓ, ELŐDÖNTŐ (4 CSAPAT)

Első mérkőzések
Április 14., kedd és április 15., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Április 21., kedd és április 22., szerda

DÖNTŐ
Május 20., szerda

Forrás:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/magyar-kupa-2019-2020-adatbank-2722349

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

A Görög Szörny 50 pontot szórt, Embiid pont nélkül zárt

Giannis Antetokounmpo 50 pontjának is köszönhetően sorozatban nyolcadik mérkőzését nyerte a Milwaukee Bucks az észak-amerikai …