2022. július 6., szerdaMa Csaba napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 404,00 Ft | USD: 392,00 Ft | CHF: 407,00 Ft
2022.07.06. Csaba Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 404,00 Ft | USD: 392,00 Ft | CHF: 407,00 Ft

Gadag Dániel gólt szerzett, Salló Dániel visszatért az MLS-ben

A hazai klub honlapja szerint a 11. percben a kameruni válogatott jobbhátvéd Olivier Mbaizo lövésébe az öt és feles vonalán helyezkedő magyar középpályás beletette a fejét, így a labda védhetetlenül vágódott a kapuba. Gazdagnak a folytatásban is több veszélyes megmozdulása volt, a második gól előkészítésében is szerepet vállalt, majd a 90. percben lecserélték.

A május közepén igazolt kilencszeres válogatott futballista negyedszer volt eredményes a mostani idényben, csapata pedig a keleti főcsoport második helyén áll.

MLS ????????:
Philadelphia Union beats FC Cincinnati 2-0. Olivier Mbaizo???????? with two assists for Philadelphia. His assist was credited as a goal before given to Daniel Gazdag under further review.
Union Philadelphia are 2nd in Western Conference. @PhilaUnion @Mbaizo15 pic.twitter.com/GOIKcb41zD