2022. július 3., vasárnapMa Kornél napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft
2022.07.03. Kornél Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft

Benzema hiányában Vinícius szállította a Real sikerét

A királyi gárda a kisebb sérülése miatt pihentetett Karim Benzema nélkül lépett pályára, márpedig ebben mostanában nem sok köszönet volt: az előző idény kezdete óta a francia csatár hiányában lejátszott négy meccséből ugyanis csak egyet nyert meg a Real Madrid.

A La Liga mostani kiírásában már kilenc gólnál járó, így a mesterlövészek versenyét fölényesen vezető Benzema helyett Mariano Díaz kezdett csatárposzton, ezt pedig az első félidő derekán egy remek sarkazásos előkészítéssel hálálta meg, Vinícius Júnior köszönte szépen (0–1).

A 63. percben még nehezebb helyzetbe került az Elche, Guti ugyanis egy hazai szöglet után becsúszva próbált szerelni, sikertelenül, ezért pedig megkapta második sárga lapját is.

Gyorsan élt a létszámfölényes helyzettel a Real Madrid, Toni Kroos és Luka Modrić remek passzai után Vinícius került nagy helyzetbe, és finoman pörgetett a hosszúba (0–2).

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!