2019. december 8., vasárnapMa Mária napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 330,00 Ft | USD: 297,00 Ft | CHF: 301,00 Ft
2019.12.08. Mária Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 330,00 Ft | USD: 297,00 Ft | CHF: 301,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Aranyérmet nyert a sportlövő-Eb-n a junior vegyescsapat

Aranyérmet nyert a sportlövő-Eb-n a junior vegyescsapat

Aranyérmet nyert a junior 50 méter puska, fekvő vegyescsapat versenyszámban Hammerl Soma és Dénes Eszter a bolognai sportlövő Európa-bajnokság hétfői napján, írja az MTI.

A magyar páros utolsóként jutott a nyolcas döntőbe, ahol minden riválisánál pontosabban lőtt. A szám másik magyar duója, Kiss Viktor és Gáspár Lalita 18. lett.

A felnőtteknél férfi 50 méter szabadpisztolyban Szűcs Gergely 509 körös eredménnyel 29. helyen fejezte be a hétfői versenyt.

Korábban szintén a felnőtteknél a 17 esztendős Bajos Gitta bronzérmet nyert a női kisöbű sportpuskások 50 méteres, 60 lövéses fekvő versenyében, amely nem olimpiai szám. Ugyanitt Zwickl-Veres Kata 32., Toma Dorina 53. lett.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A Görög Szörny 50 pontot szórt, Embiid pont nélkül zárt

Giannis Antetokounmpo 50 pontjának is köszönhetően sorozatban nyolcadik mérkőzését nyerte a Milwaukee Bucks az észak-amerikai …