2022. július 3., vasárnapMa Kornél napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft
2022.07.03. Kornél Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft

Álomkezdés az Arsenaltól, majd fohász a kapushoz

A bajnokságot három vereséggel és 0–9-es gólkülönbséggel kezdő Arsenal augusztus vége óta kifejezetten jó formába lendült, hiszen nyolc tétmeccséből hatot nyert meg két döntetlen mellett, miközben a Leicester City az első forduló óta mindegyik bajnokiján kapott gólt.

Ilyen előzmények mellett nem is jelentett meglepetést, hogy az óriási elánnal kezdő „ágyúsok” erőfeszítései hamar eredménnyel párosultak, az 5. percben Saka szöglete után Gabriel csúsztatott a kapuba (0–1).

Maradt a fölény, és bár Kasper Schmeichel többször is hárított, a 18. percben jött az újabb Arsenal-gól, Emile Smith-Rowe tartja remek formáját, a legutóbbi kilenc meccsén ötödször volt eredményes (0–2).