2022. július 3., vasárnapMa Kornél napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft
2022.07.03. Kornél Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 381,00 Ft | CHF: 397,00 Ft

A Liverpoolnak ezúttal a kétgólos előny is kevés volt

A Manchester United otthonában múlt héten ötöt vágó Liverpool ezúttal is erősen kezdett, Szalah előkészítése után Henderson lőtt a jobb felső sarokba, majd a megsérülő Keita helyére beálló Oxlade-Chamberlain beadása után Mané fejese is a kapuban kötött ki (2–0).

Figyelmeztető jel lehetett ugyanakkor, hogy Alissonnak kétszer is nagyot kellett mentenie közben, igaz, így is a házigazda került közelebb a gólhoz, Robert Sánchezt hozták nehéz helyzetbe a társak, ő Manéba bombázott, akiről a kapuba pattant a labda – pechjére épp a kezéről.

A játékrész hajrájában jött a vendégek szépítése, Mwepu gondolt egyet 20 méterről, és a kissé kint álló kapus felett parádésan tekert a léc alá (2–1).

A fordulást követően Szalah is szerzett egy érvénytelenített gólt – ezúttal les miatt nem örülhettek a hazaiak –, a játékrész derekán pedig remek támadás végén Trossard egyenlített (2–2)!

A Liverpool próbált nyomni, de a második félidei kilenc lövéséből csak egy talált kaput, miközben a Brightonnál Mwepu is ziccerbe került – hiába –, Trossard pedig újra betalált, igaz, ő is lesen volt már.

A rendkívül izgalmas összecsapáson így újabb érvényes találat már nem esett, a Liverpool újra botlott, hat győzelem mellett ez már a negyedik döntetlenje volt a gárdának.

Még így is jobban járt viszont a Manchester Citynél! A címvédő hamar hátrányba került Zaha gólja miatt, a játékrész végén pedig tíz főre […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!