2020. június 2., keddMa Anita, Kármen napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 348,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
2020.06.02. Anita, Kármen Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 348,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gólzáporos meccsen vágott vissza az 5-1-es vereségért a Bayern

Gólzáporos meccsen vágott vissza az 5-1-es vereségért a Bayern

Volt miért visszavágnia a Bayern Münchennek a Frankfurt ellen; novemberben 5-1-re páholta el a címvédőt a Frankfurt, az a vereség az edző, Niko Kovac állásába került. A Bayern ennek szellemében kezdte a meccset, a 12. percben Robert Lewandowski kapufát lőtt. Két perccel később Benjamin Pavard szerezhetett volna gólt, azonban a frankfurti kapus bravúrral védte a közelről érkező fejest.

A vezetést jelentő gólra még három percet kell várniuk a Bayern-szurkolóknak. A 17. percben Thomas Müller ment el a szélen, középre adott labdájára jól érkezett a tizenegyes pontnál Leon Goretzka, aki nagyon egyedül belsőzhetett a kapuba.

A 41. percben Thomas Müller megduplázta az előnyt. Hiába reklamáltak szabálytalanságot a frankfurti védők, a bíró megadta a gólt.

Csupán 45 perce ment a második félidő, amikor már 3-0 volt az állás. Lewandowski is betalált, Coman beadása után az ötös vonaláról fejelhetett tisztán a lengyel csatár.

A lengyel csatár 27 bajnokin 27 gólt lőtt, elképesztő statisztika.

Ekkor úgy tűnt, csak az lesz a kérdés, hogy mennyivel ússza meg a végén a Frankfurt. Ehhez képest az 51. percben szépített a vendég csapat. Martin Hinteregger egy szöglet után vágta be közelről a lecsorgó labdát.

Az osztrák az egész Bundesliga egyik leggólerősebb védője, a Bayern elleni meccs előttig 6 gólja volt a bajnokságban.