2020. július 7., keddMa Appolónia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 353,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 332,00 Ft
2020.07.07. Appolónia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 353,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 332,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Az Arsenal 3-2-re nyert a villámgyors gólok meccsén

Az Arsenal 3-2-re nyert a villámgyors gólok meccsén

Kerülj képbe hírlevelünkkel, amiben a hét legfontosabb, legérdekesebb cikkeit, videóit ajánlják az indexesek.

Az Arsenal futballcsapata jó sorozatban van, hét forduló óta veretlen az angol bajnokságban. A 27. fordulóban 3-2-re verte az Evertont, ami már az első percben vezetést szerzett.

A két csapat közvetlenül egymás után állt a tabellán, az Arsenal egy győzelemmel megelőzhette 10. helyen álló riválisát. Igazi presztízsmeccs volt ez tehát. A vendégek elég jól elkapták a rajtot, szinte a kezdés után szabadrúgáshoz jutottak, a kapu elé beívelt labdát pedig Calvert-Levin ollózva vágta kapuba, 49 másodperc ment le még csak a meccsből.

Az Arsenal magára talált, a 26. percen Nketiah felugrós lövéssel egyenlített, majd hét perccel később a kiugrott Aubameyang lőtte ki a bal alsó sarkot, 2-1-re mentek ezzel a hazaiak.

A félidő végén az Everton egyenlített, a 45+4. percben a szöglet után úgy tűnt, hogy rendesen egyik csapat játékosai sem tudják eltalálni a labdát, de végül valahogy Richarlison a kapuba terelte. ezzel lett 2-2.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Magyar védő gólja hozta a győzelmet a svájci Luganónak

A svájci bajnokság 25. fordulójában fontos győzelmet ért el a Lugano, nyolc pontra távolodott el …